Diş hastaneleri ne zaman açılacak konusu, herkesin aklında soru işareti niteliğinde. Konu hakkında internette farklı kaynaklarda, farklı bilgiler mevcut. Suadiye Dentway Diş Kliniği olarak konu hakkında bir bilgilendirme yapmak istedik.

Pandemi sürecinde uzun dönem kapalı kalan klinikler, gelişen şartlarla ve dezenfeksiyon sistemleriyle korona virüs ile mücadeleye hazır hale getirilmiştir. Klinik girişinde ateşiniz ölçülür ve HES kodunuz sorgulatılır. Gerekli dezenfeksiyon sağlanır. Yeni sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde ve tüm tedbirler dahilinde tedaviniz yapılır. Özetle, Dentway ve birçok diş kliniği dezenfekte edilerek, hizmet vermeye devam etmektedir. Diş hastaneleri ne zaman açılacak sorusunun yanıtını vermiş olduk.

Diş Hastaneleri Cumartesi Açık Mı?

Diş hastaneleri, diş klinikleri Cumartesi günleri de hasta bakmaktadırlar. Süreç başlangıcında tedavi olacak hastaya klinik ve hekim dahilinde izin iletilmesi gerekmektedir. Hasta bu izin ile kliniğe gelip tedavi olabilir. Yani Cumartesi günleri diş hastaneleri ve diş klinikleri açıktır.