Diş küçültme operasyonu yapıyor musunuz? Benim üstten ön dört dişim büyük ve şuan ortodonti tedavisi görüyorum. Ön taraftaki dişlerimin büyüklüğünden rahatsız oluyorum. Ne kadar sürer ve ne kadar tutar bu işlem?

Diş estetiği açısından kliniğimizde her türlü restoratif tedavi uygulanmaktadır. Fakat sizin belirttiğiniz durumda bir farklılık var. O da şu an devam eden ortodontik tedaviniz. Ortodontik tedavi tamamlandıktan sonra dişler düzgün ve sıralı bir biçimde dizilmiş olacaktır. Dolayısıyla sizin bahsettiğiniz gibi ön 4 dişinizi arasındaki mesafeye göre bir takım restoratif tedaviler yapılabilir. Ancak diş boyutlarının küçültülmesi halinde dişleriniz arasında aralık oluşma riski söz konusu olacaktır. Bu konuyla ilgili size daha detaylı yorum yapabilmemiz için bize gülerken dişlerinizin önden, sağdan ve soldan açılı çekilmiş resimlerini yollayabilirsiniz.

DİŞ ESTETİĞİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

4 Responses

  1. Benim ön 2 dişim biraz uzun diğer dişlerime göre uzun ve küçültmek istiyorum diğer dişlerimle ayni boyda ve güzel dursun istiyorum bunun fiyatı nedir ve yapılıyor mu böyle birşey?

    1. Önden bir dişim büyük uzun küçültme operasyonu yaptırmak istiyorum ne kadar süreç ve fiyatı ne kadar ?

  2. Ön iki dişim küçültme operasyonu yaptırmak istiyorum ne kadar süreç ne kadar sürer?

Comments are closed.